Mekke Hamidiye Oteli

 

Otel Mesafesi : Hamidiye Oteli Kâbe’ye 1600 metre olup, 15-20 dakikada yürünebilecek mesafededir.

Otelimizin Yeri : Hamidiye Oteli Maabde Cummeyze semtinde olup, Mekke Belediye binası arkasında ki Rey Zahîr caddesi girişine yakın sokak içinde yer almaktadır.

Otelimizin Özellikleri : Otelimiz 6 katlıdır, 168 adet odası vardır. Hamidiye Otelimizin giriş katında 150 kişilik mescit ve şadırvan yer almaktadır. M katında 200 kişilik yemek salonu ve sohbet katı hizmetinizdedir. Otelimiz geniş bir lobiye sahiptir ve lobide Türkçe yayın yapan uydu kanallarının yer aldığı televizyon bulunmaktadır. Ayrıca otelimizde 4 adet asansör misafirlerimizin hizmetindedir.

Odaların Özellikleri : Odalarımızda Banyo, WC, Elektrikli termosifon, Mini buzdolabı, TV, wi-fi internet hizmeti ve yenilenmiş split klima bulunmaktadır.

Kabe için servis saatlerimiz : 24 saat çalışan ve Saptco’dan kiralanan yeterli sayıda 30 kişilik özel Koster servis araçları, Kâbe’ye ulaşım için hizmetinizde olacaktır.

Yemek Durumu : Yemekler Türk Mutfağında yapılır ve Tabldot usulü olarak Sabah Kahvaltısı, Öğlen Kumanyası ve Akşam Yemeği şeklinde servis edilir.